آمریکاخبر هاکار در آمریکا

سایت های کاریابی آمریکا برای متقاضیان مهاجرت کاری 

آمریکا کشوری است که به سرزمین فرصت‌ها شهرت یافته و هر ساله افراد زیادی برای کار این کشور قدرتمند را انتخاب می‌کنند. با این حال مهاجرت کاری به آمریکا به یافتن شغل و دریافت نامه از کارفرمای آمریکایی وابسته است، یعنی اینکه متقاضیان باید از طریق سایت های کاریابی آمریکا شغل مناسب خود را پیدا کرده و با کارفرما وارد مذاکره شوند و بعد از قرارداد کاری برای دریافت ویزا و مهاجرت به آمریکا اقدام کنند. 

یافتن سایت‌هایی که معتبر باشند کار ساده‌ای نیست، زیرا امروزه سایت‌های کاریابی زیادی وجود دارند که اطلاعات درستی را در اختیار کارجویان قرار نمی‌دهند و چیزی جز تلف کردن وقت ندارند. برای همین ما تصمیم داریم تا در ادامه این مطلب شما را با معتبرترین و مطرح‌ترین سایت های کاریابی آمریکا آشنا کنیم. توصیه می‌کنیم که این مقاله را تا به انتها بخوانید. 

۵ سایت از معتبرترین سایت های کاریابی آمریکا 

افراد جویای کار در آمریکا برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود بهتر است به سایت‌های زیر مراجعه کنند. این ۵ سایت از بهترین سایت های کاریابی آمریکا هستند. 

۱- سایت indeed

یکی از پربازدیدترین سایت های کاریابی آمریکا، سایت indeed است که هر ماه بیش از ۲۵۰ میلیون بازدیدکننده داشته و علاوه بر آمریکا، مشاغل  بیش از ۶۰ کشور دنیا را معرفی کرده و به ۲۸ زبان موجود است. به همین دلیل این سایت به بهترین منبع برای استخدام تبدیل شده است. 

علاوه بر سایت indeed، افراد می‌توانند با دانلود اپلیکیشن indeed’s job search به دنبال شغل مورد نظر خود بگردند که این اپلیکیشن امکان استفاده از GPS را نیز دارد، بنابراین برای یافتن شغل‌های تمام‌وقت، پاره‌وقت، فرصت‌های قراردادی، فریلنسری و کارآموزی این سایت یکی از بهترین سایت های کاریابی آمریکا است. 

۲- سایت Glassdoor

یکی دیگر از سایت های کاریابی آمریکا، سایت Glassdoor است که بهترین سایت و اپلیکیشن برای تحقیقات کارفرما است. مبنی کار این سایت بر اساس شفافیت بوده و جویندگان کار این امکان را دارند تا از درون حس شرکت را درک کنند. روش کار به این صورت است که کارمندان فعلی یا گذشته شرکت تجربیات و اطلاعات مربوط به شرایط شرکت را در این سایت به اشتراک می‌گذارند. 

از طرفی در این سایت امکان یادداشت‌برداری وجود داشته و متقاضیان می‌توانن افکار و راهکارهای خود را برای جلسه مصاحبه یادداشت کنند. 

سایت های کاریابی آمریکا
زندگی در آمریکا

۳- سایت linkedin 

یکی از بهترین سایت های کاریابی آمریکا، سایت لینکدین است که یک بستر مناسب برای شبکه‌سازی بوده و با وجود تعداد زیاد کارفرما، مکان بسیار خوبی برای ملاقات با کارفرمایان است. افرادی که دنبال کار هستند، می‌توانند با تنظیم یک پروفایل، رزومه کاری خود را به نمایش گذاشته و با کارفرمایان ارتباط برقرار کنند. 

لینکدین برای کارجویان موقعیتی را ایجاد می‌کند که دعوتنامه شغلی آینده را نیز دریافت کنند، یعنی اگر بعد شغلی باز شد و یا خواستند که دوباره مشغول به کار شوند، این امکان برای آنها فراهم باشد. 

۴- سایت USA Jobs

سایت USA Jobs بهترین سایت کاریابی آمریکا برای پیدا کردن شغل‌های دولتی است. این سایت، وب سایت رسمی دولت فدرال بوده و افراد زیادی از این سرویس برای مشاهده و درخواست مشاغل فدرال استفاده می‌کنند. 

در سایت و اپلیکیشن USA Jobs جویندگان کار می‌توانند براساس کلمه کلیدی، دسته شغلی و یا عنوان مورد نظر خود، شغل مورد نظر خود را جستجو کنند. 

۵- سایت ZipRecruiter

یکی دیگر از سایت های کاریابی آمریکا، سایت ZipRecruiter است که کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ را جذب کرده و مجموعه‌ای از موقعیت‌های را در صنایع مختلف ایجاد می‌کند. در این سایت بیش از ۱۰۰ تابلوی شغلی وجود دارد که جستجو در این سایت را آسان کرده و با ثبت‌نامه در هشدارهای ایمیل، متقاضی می‌تواند ایمیل‌های روزانه را دریافت کند. 

جستجو در این سایت می‌تواند بر اساس مکان، عنوان شغل یا یک کلمه کلیدی ساده باشد، همچنین ZipRecruiter خود مشاغلی را با توجه به فناوری تطبیق انحصاری خود پیشنهاد می‌دهد. 

سایت های کاریابی آمریکا
مهاجرت به آمریکا

جمع‌بندی 

یکی از بهترین روش‌ها برای پیدا کردن شغل در آمریکا و مهاجرت کاری به این کشور، مراجعه به سایت های کاریابی آمریکا است تا متقاضی بتواند به صورت آنلاین شغل مناسب خود را پیدا کرده و با دریافت نامه از کارفرما برای دریافت ویزای کاری و مهاجرت اقدام کند. 

ما در این مقاله ۵ سایت معتبر کاریابی در آمریکا را به شما معرفی کردیم. در صورتی که تمایل دارید بیشتر درباره کاریابی در آمریکا یا سایر کشورهای دنیا آشنا شوید، سایر مقالات این سایت را نیز بخوانید، همچنین برای مشاهده آخرین اخبار و مقالات روز مهاجرتی به سراسر دنیا با مهاجر همراه باشید. 

بیشتر بخوانید: انواع ویزای کاری آمریکا 

سعیده احمدزاده

سعیده احمدزاده به شما کمک می‌کند تا بیشتر با مقوله مهاجرت به کشورهای مختلف جهان و روش‌های مهاجرتی آشنا شده و انتخاب بهتری برای آینده زندگی خود داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا